Opilci, hospodští povaleči a rváči

16.02.2013 14:36

Skandál !!! Z nadějných zpěváků a roztleskávaček se stali notoričtí opilci

- čtěte více:

Scházejí se pravidelně hodinu co hodinu v dolanském podniku nejnižší cenové kategorie - v mléčném baru Aqua's Milk, kde se uchlastávají do němoty. Nejedná se ovšem o žádnou pochybnou putyku, což by se mohlo mylně zdát oným zmíněným "nejnižší cenové kategorie". Naopak, je to bar přímo pohádkový. Ve vysněných pohádkách létají holubi přímo do huby, zde teče mléko proudem přímo do tlamiček. A tak jako alkohol dělá z čestných lidí hříšníky, tak zde tekoucí mléko dělá z hodných štěňátek rváče, kteří se perou, drápky nedrápky, hlava nehlava, o ta nejlepší místa u baru. Z hemžícího se rváčského shluku občas vykoukne nožka, občas ocásek či ouško...

 

A po chvíli chlastání se od baru odkutálí první odpadlík, který posléze usne pod barem. Za ním postupně následují další opilci. A když bar konečně opustí i ten nejvytrvalejší pijan, odchází i barmanka Aqua, která zanechá hospodské povaleče spící a škytající.

Po hodině (až dvou) se u štěňátek začnou projevovat abstinenční příznaky:

 

Poštěkávají ze spánku a evidentně trpí halucinacemi, protože se postaví na nožičky (to mimochodem umí už od 7 dnů, což není příliš obvyklé :-)) a za čímsi jakoby "jdou".

Jejich chůze se nedá nazvat jinak než opilecká. Přesně takhle se trousí opilci z hospody, které vídám, když v pátek vyrazím "za kulturou". Neposlušné roztřesené nohy, nepřítomný pohled, sem tam nějaký ten pád na zadek a nesrozumitelné mumlání. Ano s lidmi pod vlivem alkoholu velmi srovnatelné, jen štěňátka jsou mnohem roztomilejší, nepáchají svými činy žádné škody a je jisté, že z toho vyrostou.

Takto "běhají" až do chvíle, kdy se barmanka nad pitíchtivými štěňátky smiluje a opět otevře svůj kouzelný bar.

                                                                                              Martina Šalomová, Zpravodajství HAF